Dogalsofra.com.tr’den iade işlemleri çok kolay. İade etmek istediğiniz ürünü Yurtİçi Kargo aracılığıyla hiçbir ücret ödemeden aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz.

İade Adresi: “Grup Dış Ticaret LTD ŞTİ Cevizli Mah. Tugay Yolu Cad. Ofisim İstanbul B Blok K:1 D:4 Maltepe/İstanbul”

İade edeceğiniz ürünü, tüm fatura nüshaları ile paketi hasar görmemiş, ürün kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, tüm aksesuarlarıyla Yurtiçi Kargo (444 99 99) ile karşı ödemeli olarak göndermeniz gerekmektedir.Gönderi yaparken 138007542 Numarası ile gönderim gerçekleştirmeniz Gerekmektedir.İade ürün bedeli, ürünler depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza iade edilir. Para iadenizin bankanıza bağlı olarak, kredi kartınıza yansıması iadeden sonra 10 gün sürebilir. Sipariş içinde kullanmış olduğunuz indirim kuponunuz varsa çeklerinizin tamamı yeniden tanımlanacaktır.

Mesafeli sözleşmelere dair yönetmeliğe göre “Sebep Göstermeden Cayma Hakkı” ile paketi teslim aldığınız ilk 7 gündür, dogalsofra.com.tr bu süreyi müşterileri için 15 güne uzatmıştır. İade işlemlerinizi ürün teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde iade gerçekleştirebilirsiniz.”

Tek Kullanımlık, Ambalajı açılmış, Kullanılmış veya Denenmiş Ürünlerin İadesi Alınmamaktadır.

İade talebiyle dogalsofra.com.tr’ye gönderdiğiniz tüm ürünlerin kargo masrafları firmamıza aittir.

Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra dogalsofra.com tarafından kredi kartınıza iade işlemi gerçekleştirilir. Ürün bedeli, bankanıza bağlı olarak 10 gün içerisinde “artı bakiye” olarak kredi kartınıza yansır. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve dogalsofra.com.tr’nin bankanıza müdahale etme yetkisi yoktur.

Talebiniz üzerine Havele olarak İade Yapılabilir.

Yurtiçi Kargo 138007542 Numarası ile İade Gönderim Yapabilirsiniz.

Siparişinizi ana sayfanızda yer alan “Hesabım” sekmesinden kontrol ediniz. Eğer siparişiniz “Sipariş Hazırlanıyor” ya da “Kargoya Verildi” statüsünde değil ise siparişinizi iptal edebilirsiniz. Talebinizi iletmek için ya da info@dogalsofra.com.tr adresine e-mail gönderebilirsiniz.

İstersen 0216 459 00 36 dan yada info@dogalsofra.com.tr den bizlere ulaşabilirsin.